V součastné době štěňátka zlatého retrívra neplánujeme.


Naše štěňátka Angel Shadow jsou odchována v bytě s možností výběhu na zahradu, zvykají si již odmala čistotě a venčení venku. Vyrůstají v centru rodinného prostředí a ve smečce ostatních psů, tím se učí a socializují. 

Štěňátka jsou ve 2., 4. a 6. týdnu odčervena, v 7. týdnu absolvují první štěněcí očkování a jsou očipována kvalitními čipy.

Jako první přikrmování dostávají štěněcí kaši, potom přecházejí plynule na granulky, krmím nekomerčním superprémiovým krmivem.

Ke štěňátku dostane nový majitel kupní smlouvu, průkaz původu, pas zvířete a samozřejmě granulky, na které je štěně zvyklé.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Protože mi velice záleží na tom, aby naši psi byli zdraví, krásní a plní energie, dopřávám jim vysoce hodnotné krmení nekomerčními krmivy
www.krmivo-pro-psy.com

Kontakt: Ing. Kamila Zorvanová, Opava; tel.: +420 725 430 007; e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.