Naše štěňátka Angel Shadow jsou odchována v bytě s možností výběhu na zahradu, zvykají si již odmala čistotě a venčení venku. Vyrůstají v centru rodinného prostředí a ve smečce ostatních psů, tím se učí a socializují. Štěňátka jsou ve 2., 4. a 6. týdnu odčervena, v 7. týdnu absolvují první štěněcí očkování a jsou očipována kvalitními čipy. Jako první přikrmování dostávají štěněcí kaši, potom přecházejí plynule na granulky, krmím nekomerčním superprémiovým krmivem. Ke štěňátku dostane nový majitel kupní smlouvu, průkaz původu a pas zvířete a samozřejmě granulky, na které je štěně zvyklé a také dárek.

 

Vrh  CH

Dobrý den, jmenuji se Charlottka a právě jsem se narodila

 CH1 zm

 

Štěňátka se nám narodila 1. srpna 2017.

Máme 3 překrásné holčičky a 5 statných klučíků!

Matka - CH  DIANA  Z  BOTIČSKÝCH  MEANDRŮ "U"
Otec - MultiCH  NENUORAMOS  LORD WIZARD, imp. Litva

S otcem našich plánovaných štěňátek Lordem se známe už dlouho, potkáváme se na výstavách, loveckých zkouškách i na honech.

Svou skvělou povahou, pracovitostí, krásou a především výbornými zdravotními testy si mně získal a vybrala jsem si ho jako otce našich štěňátek.

 

DKK 0/0, DLK 0/0, ICTA  Clear, PRA-prcd  Clear, GR PRA1, GR PRA2 Clear, Heart Normal, chrup úplný, skus nůžkový.

Český šampion, Šampion Polska, Slovenský šampion krásy, splněny podmínky pro přiznání titulu C.I.B  Mezinárodní šampion krásy a titulu C.I.E.  Mezinárodní výstavní šampion.

Zkoušky: KPZ I. cena, KZVP  I. cena, res. CACT 

www.zkarpentne.cz

 

portfolioDajka zm 

 

Štěňátka mají 3,5 týdne:

1or ZM JM

2mo ZM JM

3zel ZM JM

4fia ZM JM

5hne ZM JM

6zlu ZM JM

7ru ZM JM

8cerv ZM JM

 

První fotky našich štěňátek:

 

________________________________________________________________________________________________________________________________
Protože mi velice záleží na tom, aby naši psi byli zdraví, krásní a plní energie, dopřávám jim vysoce hodnotné krmení nekomerčními krmivy
www.krmivo-pro-psy.com

Kontakt: Ing. Kamila Zorvanová, Opava; tel.: +420 725 430 007; e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.