Naše štěňátka Angel Shadow jsou odchována v bytě s možností výběhu na zahradu, zvykají si již odmala čistotě a venčení venku. Vyrůstají v centru rodinného prostředí a ve smečce ostatních psů, tím se učí a socializují.

Štěňátka jsou ve 2., 4. a 6. týdnu odčervena, v 7. týdnu absolvují první štěněcí očkování a jsou očipována kvalitními čipy.

Jako první přikrmování dostávají štěněcí kaši, potom přecházejí plynule na granulky, krmím nekomerčním superprémiovým krmivem.

Ke štěňátku dostane nový majitel kupní smlouvu, průkaz původu, pas zvířete a samozřejmě granulky, na které je štěně zvyklé.

 

 Vrh  C

Datum narození: 5. února 2020

Matka: Alessandra Angel Shadow = Sašenka

Otec: Solipse Nuova Vita = Mortimer

Junior šampion ČR, Šampion ČR, Slovenska, Maďarska

HD A, JE carrier, Furnishing F/F, LSD negativní, oči prosté vad

mortik2 ZM

 

7. 3. 2020: Štěňátka ve věku 4,5 týdne:

1fia web jm2mo web jm3zel web jm4žl web jm6rů web jm5or web jm7če web jm

 

 

16. 2. 2020: Štěňátka mají 10 dní:

2Mo web text1Fia web text

3Zel web text

4Žlu web text

5Or web text

6Rů web text

7Čer web text

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________
Protože mi velice záleží na tom, aby naši psi byli zdraví, krásní a plní energie, dopřávám jim vysoce hodnotné krmení nekomerčními krmivy
www.krmivo-pro-psy.com

Kontakt: Ing. Kamila Zorvanová, Opava; tel.: +420 725 430 007; e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.