Naše štěňátka Angel Shadow jsou odchována v bytě s možností výběhu na zahradu, zvykají si již odmala čistotě a venčení venku. Vyrůstají v centru rodinného prostředí a ve smečce ostatních psů, tím se učí a socializují.

Štěňátka jsou ve 2., 4. a 6. týdnu odčervena, v 7. týdnu absolvují první štěněcí očkování a jsou očipována kvalitními čipy.

Jako první přikrmování dostávají štěněcí kaši, potom přecházejí plynule na granulky, krmím nekomerčním superprémiovým krmivem.

Ke štěňátku dostane nový majitel kupní smlouvu, průkaz původu, pas zvířete a samozřejmě granulky, na které je štěně zvyklé.

 

 Vrh  D

Datum narození: 5. května 2020

Matka: Solipse Donatella Di Cocco = Lottynka

Otec: PICOBELLO Górska Fantazja = Piko

C.I.B. Mezinárodní šampion krásy, Šampion Polska, Junior šampion Polska, Šampion Litvy, Polský TOP lagotto 2018, Vítěz klubu 2020.

HD A, JE-free, Furnishing F/F, LSD negativní, oči čisté (DNA profil), skus nůžkový, plnochrupý.

pico 800

 

Štěňátka ve věku 10 dní:

1SM zm jm

2FIA zm jm

3ZE zm jm

4TM zm jm

5RO zm jm

6ZL zm jm

 

 

 Dvoudenní štěňátka: jen papají a spinkají

1 mo 700

2 fia700

3 zel 700

4 tm 700

5 ro 700

 6 zl 700

________________________________________________________________________________________________________________________________
Protože mi velice záleží na tom, aby naši psi byli zdraví, krásní a plní energie, dopřávám jim vysoce hodnotné krmení nekomerčními krmivy
www.krmivo-pro-psy.com

Kontakt: Ing. Kamila Zorvanová, Opava; tel.: +420 725 430 007; e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.